סקס במועדון חשפנות

הסיפור הזה קרה לי במועדון חשפנות. עבדתי שם כי מאוד אהבתי לרקוד. זאת גם הייתה תקופה מאוד קשה כלכלית בחיים שלי, לכן חשבתי לעצמי למה לא לעשות את מה שאני אוהבת תמורת תשלום די טוב. די מהר למדתי את כל מה שצריך לדעת. בעלי לא ידע איפה אני עובדת. יום אחד בזמן ההופעה שלי, ראיתי לקוח נכנס למועדון, אבל לצערי זה היה בעלי, באותו רגע חשבתי שזהו, הלך עלי. כמובן שהוא ראה אותי, אבל הוא לא הפריעה להופעה שלי למרות שהייתי בטוחה שזה מה שיקרה.

אחרי ההופעה באתי אלין כדי להתנצל ולהסביר את עצמי. הוא רק חייך ואמר שהוא נהנה מהריקוד, אמר שאני טובה וכאשר אני רוקדת של לי ניצוצות בעיניים. הוא חיבק אותי והתחיל לנשק. הוא ירד יותר למטה והתחיל לנשק את השדיים שלי, תוך שניה הפטמות שלי נהיו קשות כמו אבן. בלי לשים לב פלטתי גניחה של הנאה ורק אז הבנתי שכולם מסתכלים עלינו. הרגשתי מבוכה, אז ראיתי את המנהל שלי מגיעה אלינו. הוא לחש לי לאוזן "לא ציפיתי ממך, תמיד הייתי בטוח שאת לא כזאת, ועכשיו יש לי הרגשה שאת מוכנה להוציא את הנשמה מהלקוח הזה"

הוא הוסיף שאם זה המצב, אז עדיף שנעבור לחדר הלבשה. זה היה זמן להופעה קבוצתית וכל הרקדניות יהיו על הבמה ולא יפריעו לנו. כאשר נכנסנו לשם כולם כבר יצאו ונשארנו לבד. הוא התחיל לנשק אותי כמו מטורף, הרגשתי שהזין שלו כבר מוכן. ירדתי למטה והכנסתי אותו לתוך הפה. הוא היה חם כמו אש, בעלתי אותו לכל האורך. הייתי מגורה עד הקצה, פלטתי צרחה של הנאה רק מהנגיעה שלו על הצוואר. רק בגלל שהפה שלי היה מלא בזין שלו זאת לא הייתה בדיוק צרחה. הרגשתי שהוא הולך לגמור והורדתי את הקצב שלי.

שיחרתי את הזין מהפה וירדתי לארבע עם התחת לכיוונו, הוא הכניס את הזין והתחיל לזיין אותי בקצב. אז שמענו איזשהו רעש ליד הדלת. אחת החשפניות נכנסה לחדר הלבשה, היא ראתה מה קורה פה וניסתה לעזוב. העלי לא נתן לה לעשות את זה, הוא לחץ על הכתפיים שלה, ככה שהיא נאלצה לשבת על הברכיים מול הזין שלו. היא הבינה מה הוא רוצה ממנה והתחילה למצוץ. התקרבתי לבעלי מאחורה וליטפתי אותו בעדינות את הגב שלו. הוא הסתכל עליה ואז אמר לה, תראי אך אשתי אשתי עושה את זה.

שוב פעם הכנסתי את הזין שלו לתוך הפה עד הסוף,הוא סגר את העניים שלו מהנאה. אחרי כמה רגעים הוא עצר אותי ואמר שהוא רוצה לראות מה היא למדה. שוב פעם הזין הענק שלו נכנס לתוך הפה שלה, הוא תפס אותה עם הידיים על הראש והתחיל לדחוף את הזין שלו עמוק לתוך הגרון שלה. היא ניסתה להשתחרר עם כל הכוחות שלה, לכן הוא סיבב אותה עם הגב אליו ואמר "עם את לו רוצה ככה, אז אני יזיין אותך בתחת". היא רצתה לברוח, אבל הוא ציפה לזה ותפס אותה חזק. הוא הסתובב אלי ושאל "מה נעשה איתה? נשחרר או לא?" לא היה נעים לי לענות, בכל זאת עבדנו ביחד ולא רציתי שהיא תשנא אותי, אבל החרמנות שלי הייתה יותר מידי גבוהה.

אמרתי לו שיעשה איתה מה שבא לו. אז הוא הלביש את התחת שלה על הזין, היא התחילה לצרוח מכאב והתחילה לבכות ולבקש שישחררו אותה, היא אמרה שהיא אף פעם לא ניסתה סקס אנאלי. המילים שלה רק חרמנו אותנו יותר, אבל היא לא יודע את זה, כאשר ראיתי שהוא קרוב לגמור דחפתי את התחתונים שלה לתוך הפה כדי שאף אחד לא ישמע את הצרחות שלה. הוא הוציא את הזין מהתחת שלה, ניקה אותו והכניס שוב פעם לתוכי. אחרי כמה רגעים שנינו קיבלנו את האורגזמה שלנו.

זה היה בלתי נשכח, המפגש האינטימי הלא תכנון הזה שינה את כל חיי הסקס שלנו. אני המשכתי לעבוד במועדון, אבל עד היום הוא מדי פעם מגיעה אלינו וכל פעם אנחנו ממצאים דברים חדשים כדי לגוון בסקס שלנו ולשמור על התשוקה בזוגיות.