איך שכנעתי את החברה שלי לסקס אנאלי


אני וחברה שלי ביחסים כבר די הרבה זמן. היא במאת בחורה מכסימה,אני נהנה מהחברה שלה,יש לנו על מה לדבר,אבל היא די שמרנית כאשר מדובר בלגוון את החי המין שלנו. אחרי שראיתי מלא סרטוני פורנו וקראתי הרבה סיפורים ארוטיים ,החלטתי שאני רוצה לנסות סקס אנאלי. ידעתי שהיא בחיים לא תסכים אם אני ישאל ישירות. הבנתי שכדי שזה יקרא אני צריך לארגן ערב רומנטי ארוך עם מלא סקס. שתינו גרים עם ההורים,אז לא אפשרי לא בבית שלי ולא שלה. השכרתי דירה דיסקרטית בתל אביב,קניתי שמפניה ונשנושים.

ביום המתוכנן,יצאנו לבילוי קצר, התיישבנו במסעדה ליד הדירה של השכרתי. הכלנו ,שתינו ,מצבר רוח היה מעולה והלכנו לדירה.
בתוך הדירה מילאתי את הג'קוזי זוגי ופתחתי את השמפניה. נכנסנו לשם,עשיתי לה עיסוי כתפיים בזמן שהיא ישבה עם הגב בין הרגליים שלי. הבנתי שהיא כבר מוכנה,הוצאתי אותה מג'קוזי ,זרקתי אותה על המיטה והתחלתי לרדת לה. בזמן שליקקתי לה את הכוס כמה פעמים ירדתי עם הלשון לחור תחת שלה. ראיתי שהיא לו מתנגדת , הוספתי אצבע למשחק שלנו. באיטיות עם הרבה רוק הכנסתי את האצבע לתוך התחת שלה,היא שוב פעם לא התנגדה. אחרי כמה דקות שאני מלקק לה את הכוס ומזיין לה את התחת עם האצבע היא גמרה.

הלכנו למקלחת לשטוף את הסבון של ג'קוזי ושם שאלתי עם אהבה את מה שהיא עשיתי. היא לא ענתה ,רק חייכה. שאלתי אותה אם היא רוצה להמשיך, כל מה שהיא ענתה זה "תנסה".
חזרנו למיטה,השכבתי אותה על הבטן, המשכתי ללקק את התחת שלה,ראיתי שהיא במאת נהנת מזה. עוד פעם הכנסתי אצבע לתוך חור,ראיתי שהיא כבר רטובה. הבנתי שזאת ההזדמנות שלי, הוצאתי חומר סיכה. מרחתי על החור ואצבעות שלי,הכנסתי לה שתיים, היא הגיבה לזה מאוד חיובי. זין שלי כבר עמד, מרחתי עליו חומר סיכה וניסיתי להכניס אותו לתוך החור שלה. זה היה מאוד צר,ראיתי שזה מכאיב לה, לא עצרתי. סוף סוף הזין שלי נכנס לתוכה, עצרתי לרגע,נתתי לה שניה לנשום ואז התחלתי לזוז.

יותר מאוחר בערב, כשכבר שכבנו איתה במיטה ונחנו, היא אמרה לי שלמרות שהיה לה קצת כואב היא עדיין רוצה לנסות את זה עוד פעם.