חמש דקות תהילה

הסקס הכי מפתיע של תמר (השמות בכתבה בדויים. השמות האמיתיים שמורים במערכת‭,34 ,(‬ קרה לפני כמעט עשור. אבל את ההפתעה הזאת היא זוכרת עד עכשיו.

"גרתי קרוב לנמל תל-אביב‭,"‬ היא מספרת. "יצאתי למסיבה עם חברה, יחצ"נית מסיבות שהייתה אז בשנות הארבעים לחייה. בזמן שרקדנו, היא אמרה לי שבקצה החדר נמצאים שלושה שחקנים מפורסמים מאוד וביקשה שנלך לרקוד לידם. היא תמיד אהבה להיות ליד מפורסמים. לי לא היה אכפת, אז הסכמתי.

"במהלך הערב מצאתי את עצמי רוקדת עם אחד מהשחקנים המפורסמים בחבורה, שלא אזכיר את שמו. אציין רק, שהוא היה נשוי. ברגע מסוים הוא לקח אותי אל מאחורי הרמקולים הענקיים. פשוט התחברנו דרך העיניים, בלי לומר מילה. אחר כך יצאנו יד ביד באופן גלוי ורשמי החוצה, ונכנסנו למכונית שלו. לא עשינו כלום באוטו, הייתה לנו שיחת היכרות. בתמימותי סיפרתי שאני גרה מעבר לכביש, ולא חשבתי לאן זה יוביל.

"כשהגענו אליי הביתה, פתאום התחלתי לפחד. הוא קלט שנבהלתי, הושיב אותי על המיטה, אמר לי 'שקט' ועשה לי הופעת סטריפטיז. אבל לא הופעה של ליימעך. זה נראה מקצועי ברמות, למרות שהוא לא חשפן. היו לי רגשות מעורבים, זה היה מפתה, זה היה מביך, אבל הרגשתי גם ניצוצות קטנים של חשיבות: כאילו מה, אני כזאת חשובה שזה מה שאתה עושה? ברור שעם אדם כמוהו היה סקס מדהים. מה שהפתיע אותי עוד יותר זה שהוא נשאר עד הבוקר. הוא אמר שיתקשר אליי, אבל הוא נעלם. נתקלתי בו אחרי הרבה מאוד חודשים, והוא נורא שמח – נישק וחיבק אותי כאילו הייתי איזה בת דודה שלו‭."‬