מפגש אינטימי שבת בבוקר


שעות הבוקר המוקדמות , אור עדיין לא נכנס סופים לחדר שינה דרך החלון. היום שבת, אין צורך למהר לשום מקום. אני אוהבת בוקר שבת,אפר להישאר במיטה אפילו עם התעוררת. גם אני כבר לא ישנה,הרגל לקום מוקדם באמצע שבוע. אני שוכבת על הבטן , מחבקת את הכרית שלי. אתה יושן לידי וזה גורם לי לחייך מבפנים.

ניראה לי שהתעוררת ,אני מרגישה איך היד שלך נשכבה לי על הגב,אני אוהבת עיסוי קל על הבוקר. אתה מלטף את הגב ,כתפיים,עובר מהצוואר שלי לאוזן. אני מאוד נהנית מה נגיעות שלך. אתה מתיישב לי על הרגליים,מעביר עם האצבעות על הגב שלי ומתחיל לעשות לי עיסוי גב קל. זה גורם לצמרמורת לעבור בגוף שלי. אתה מתכופף ומנשק את הגב, עובר לצוואר ושוב יורד למטה, עם נשיקות עדינות אתה יורד לכל האורך של עמוד השדרה. אתה מוריד את התחתונים שלי,אני מרגישה שהם כבר רטובים. אתה מלטף את התחת שלי עם הידיים החזקות ועדינות שלך. אתה יורד עוד יותר למטה מנשק את התחת, אני פותחת את הרגליים יותר רחב. אני מרגישה את הלשון שלך על שפתיים התחתונות שלי, אני ממש אוהבת את זה.

אתה מתיישר ואני מרגישה את הין שלך בין הרגלים ,אתה לא ממהר להכניס אותו. אתה מעביר את הראש על השפתיים,למלה ולמטה. אני לא יכולה לחקות יותר, גניחה קלה יוצאת מהפה שלי ,אני מרימה את התחת שלי יותר למלה. אני מרגישה את ראש שלך, דחיפה ואתה בפנים. אתה מתחיל לזוז, בעדינות, כמעט לכל האורך של הזין. אתה מחזיק אותי בצדדים ומתחיל לזיין יותר מהר. גניחות שלי נשמעות יותר ויותר חזר עם כל רגע, אני מרגישה שעניים שלי מלאות בדמעות של הנאה.

אני לא רוצה שתאצור, אני רוצה שהזין שלך יכנס יותר עמוק. אני מתרוממת על הברכיים ,נעמדת בתנוחה של דוגי, אתה נכנס יותר עמוק עכשיו. היד שלף החליקה מתחת , הרגשתי את האצבעות שלך על הדגדגן. ברגע זה גניחות שלי הופכות לצעקות כבר. אני נושכת את הכרית כדי לא להפחיד את השכנים. אתה מתחיל לזיין במהירות. אני תופסת את הגל הזה, מרגישה איך הרגליים שלי רועדות. אתה לא עוצר,אתה ממשיך ואז אני מרגישה זרע נשפך לתוכי. שנינו נופלים עייפים על המיטה. קצת ננוח ונמשיך…אין לנו לאן למהר