חוויה מיוחדת עם בחורה אחרת

זה קרה לא מזמן, כאשר נשארנו אצל קרובי משפחה. זה היו קרובים רחוקים שלנו מהצד של אמא. זוג עם בת צעירה בגילי. אנחנו באנו אליהם לקראת ארוחת ערב. הארוחה הייתה טובה , ההורים שתו הרבה ואני השתעממתי. סוף סוף אפשרו לי ללכת לישן, רק אז גיליתי שאני הולכת לישון באותו חדר עם אלינה, בת שלהם, שבהתחלה לא כל כך אהבתי.

הלכתי לשון, אנחנו ישנו בחדר גדול על הספה ,ההורים שלה בחדר שינה שלהם והורים שלי בחדר שלנה של אלינה. כבר הייתי בדרך להירדם כאשר אלינה נכנסה לחדר. בלי לשים לב לזה שאני ישנה היא הדליקה את האור והתחילה לעשות דברים שלה בלי לשים לב שהיא עושה רעש. פתחתי את עיניים , ראיתי שהיא מחליפה בגדים. התחלתי להסתכל עליה ,היא לא הייתה יפה במיוחד ,אבל היה לה גוף ממש טוב. היא הייתה לבושה בלבני נשים סקסיים שזה הוסיף למראה שלה. היא התפשטה די מהר , גם הלבני נשים ירדו מהגוף שלה די מהר. היו לה רגליים ישרות , גב וגם הטוסיק שלה היה מאוד נחמד. היא הסתובבה אלי כדי לקחת את בגדי לילה שלה וראיתי אותה מקדימה. השדיים שלה היא קטנים עם פטמות חומות וקטנות. היא הייתה מאוד רזה והיה אפשר לראות את הצלעות שלה, אבל מה שהפתיעה אותי זה שהיא הייתה מגולחת לגמרי שם למטה.

אחרי זה כאשר היא כבר נשכבה על הספה והתחלנו לדבר ,היא סיפרה לי שהיא מגלחת שם כי חבר שלה מעדיף ככה. דיברנו ממש הרבה, לרוב כמובן על הבנים. סיפרנו דברים מצחיקים על הבנים שלנו. צחקנו הרבה וכאשר נרגענו היה לי קשה להירדם. אז היא שאלה אם נרדמתי, עניתי לה שעדיין לא והיא הציעה לי לעשות לי עיסוי. היא הורידה את החולצה שלי והתחילה. זה היה מדהים כזה היה המקצועה שלה. ואז היא נישקה אותי על האוזן, זה היה מוזר, רציתי להתנגד לזה אבל היא רק לכשה לי לאוזן "את ממש יפה, אל תדאגי , פשוט תחשבי שזה חלק מהעיסוי"

אז היא התחילה ללקק את האוזן שלי, היא הייתה מאוד עדינה וזה הרגיש ממש טוב. היא עשתה את זה די הרבה זמן ואז התחילה ללקק את צוואר , עברה לגב ואז פתחה את התחת שלי והתחילה ללקק שם. זה היה סקס בירושלים, אף פעם לא ניסיתי משהו כזה. התחרמנתי נורה, היא עברה לרגליים שלי ליקקה גם אותם… הרגשתי את עצמי בגן עדן.

אז היא הפכה אותי ושוב פעם התחילה ללקק אותי מלמה, היא התחילה לרדת יותר למטה, עצרה על השדיים שליה. היא לקקה אותם, נישקה ונשכה את הפטמות. הרגשתי שאני כבר כמעט גומרת ,רציתי שהיא תרד עוד למטה, אפילו דחפתי אותה קצת. והיא סוף סוף הגיעה לדגדגן שלי. נערת ליווי בירושלים כל כך חרמנית שגמרתי בנגיעה אחד של הלשון שלה על הדגדגן. לא יכולתי לחשוב על כלום, כל הגוף שלי רעד. כל זה לא הפריעה לה להמשיך, היא ליקקה כל כך טוב ,הכניסה את הלשון בפנים, נשכה את הדגדגן. זה היה כל כך כיף שגמרתי פעם נוספת

כל כך רציתי להחזיר לה טובה ,אבל הייתי כל כך עייפה שנרדמתי תוך שנייה.

מזל שהגענו לשם לתקופה ארוכה והייתה לי הזדמנות להחזיר לה טובה לא פעם ולא פעמיים עם כל המפגשים האינטימיים שהיו בינינו.