ערב רומנטי

אני חושב שכל המחשבות שלי כרגע הם רק על דבר אחד. רק על הגוף שלך, אני משתגעה. כל שניה אני תופס את עצמי שהתשוקה שלי בלתי נגמרת ואני כל פעם מפנטז על המפגש האינטימי המתקרב שלנו. זה מרגיש כמו חלום.

זה כבר היה די מאוחר, בחוץ היה גשום, די קריר. זה לא היה מפתיע, כי כבר היה סתיו. בגלל כל הבוץ ורטיבות היה ניראה כאלו אנחנו נמצאים בסרט שחור-לבן שחור. את יצאת מהבית, כרגיל עם חיוך מדהים, מה שישר הוסיף צבעים לעיר הזה. קפצת לרכב שלי, נתת לי חיוך נוסף ונישקת על הלחי, כמו בכל פגישה שלנו. אני מרגיש התרגשות חזקה, הרגשה שאני מקבל רק איתך. אני מחייך בחזרה, זורק בדיחה ומתחיל לתשאל אותך. לא משהו מיוחד, סתם שאלות על עבודה,חיים וכו'. עם השיחה לא שמים לב איך אנחנו מגיעים אלי. כאשר אנחנו עולים לדירה שלי אני מבקש ממך לסגור את העיניים.

צחקת, עושה כאלו סגרת את העיניים, אבל עדיין מנסה להציץ. אני פותח את הדלת, משאיר אותך לידה ורק אחרי כמה דקות אני מבקש ממך לפתוח את העיניים. אף פעם חישבתי את עצמי בן אדם יותר מידי רומנטי, אבל אני חושב שצלחתי להרשים אותך. נרות, סל פרות, נרגילה ויין בקרח, כל זה עלה חיוך על הפנים שלך והדליק אש בתוך העיניים. אני תמיד רואה אותו ישר, מרגיש אותו יוצא ממך בגלים ומתפשט מסביב. אני אוהב לראות את הפנים שלך משתנות ברגע שאש הזה הופך לשרפה אמיתית של תשוקה בלתי נסבלת.

אנחנו מתיישבים על הספה ואני מוזג יין לשנינו. בלי להפסיק לדבר על כל מיני שטויות אנחנו לא שמים לב איך נעלמות כוסות ראשונות ועשן של נרגילה ממלא את החדר. גם הראש מתמלא בערפל שגורם להשתחרר מכל הבעיות של השגרה. את מספרת לי משהו, אבל אני כבר לא מקשיב. אני מרגיש שמשהו בתוכי מתעורר, משהו שאני מנסה להחזיק ולא לקפוץ עליך במידית. אבל כל דבר מחרמן אותי, תנועות הגוף שלך, קול, שיער, שפתיים, הכל וכל מה שאני חושב עליו כרגע זה סקס. אני לא יכול יותר – "רוצה לראות כוכבים?" – דבר היחד שהצלחתי להוציא מעצמי, אבל הבנת הכל. ראית את החיוך שלי, אך התחלתי ללחוץ את היד שלך יותר חזק, איך הנשימה שלי הגברה.

אנחנו נכנסים לחדר שינה, אור של ירח נכנס דרך החלון ומייצר אווירה מושלמת. אני הולך מאחורה, לכן זה מאוד כל לתפוס אותך, השפתיים שלי נוגעים בראש שלה ואז אני יורד יותר למטה ומנשק את הצוואר שלך. את סוגרת את העיניים מהנאה ואני ממשיך. אני לא יכול לעצור, לא יכול לקבל מספיק ממך. אני מרגיש גל חדש של צמרמורת עוברת דרך הגוף שלי. אני זורק אותך על המיטה, את שלי.

אחרי הנשיקות שלי אני יכול לעשות מה שבה לי איתך. אני נשכב עליך ומנשק את אוזן שלי, את מורידה את החולצה שלי. אני מנשק את שפתיים שלך, רציתי את זה כל כך חזק שכרגע אני כבר לא שם לב איך הבגדים שלנו עברו לרצפה. אני מפסיק עם הנשיקות ומתחיל לרדת למטה. אני מנשק כל חלק קטן של הגוף שלך. הזין שלי ,שכבר עומד מזמן, נוגע בגוף שלך והרגשתי שהתחתונים שלך כבר רטובים, אבל אני לא ממהר.

אני ממשך לרדת יותר למטה, מנשק את השדיים שלך ותופס את התחת עם הידיים. הנשימה שלך כבר מאוד כבדה, את נושכת את השפם שלך, תופסת את השיער שלי ומורידה אותי למטה. אני בכוונה יורד יותר מידי למטה ומתחיל לנשק את הרגליים שלך. אני מתחיל מהברך ועולה למלה. אני מעביר עם הלשון על התחתונים הרטובים שלך. זה גורם לגניחה לברוח מהפה שלך. אני מוריד את התחתונים עם השיניים ואת פותחת את הרגילים ומנסה להביא אותי עם הראש אל הכוס שלך.

אני תופס את הידיים שלך ומצמיד אל המיטה. הלשון שלי גורם לך לצרוח, ה-"כן,כן!" שלך מעיר את כל השכונה. האצבע שלי נכנס לכוס והלשון רק מגביר את קצב שלו. עוד שניה והגוף שלך קופא, כל השרירים מתכווצים ואז את מתקפלת למלה, מפסיקה לנשום לשניה ואז האורגזמה משחררת את כל הגוף שלך.