צילומים


היא התעוררה עם הרגשה של התרגשות, משהו היה צריך לקרות.הרגשה מאוד מוזרה שהיא לא חוותה מזמן כבר. שוב פעם היא ממהרת ומתרגשת. יש לה צילומים היום. בידיים היא החזיקה פיסת נייר עם הכתובת של דירה דיסקרטית. את הרחוב היא הכירה, כל מה שהיא הייתה צריכה לעשות זה למצוא את הבית הנכון. היא עלתה על הקומה הנכונה וצלצלה בפעמון. הוא פתח את הדלת. הוא חייך והחזיק מצלמה, כנראה הוא היה מסיים להכין את החדר לצילומים. הוא היה לבוש בג'ינס וחולצה אפורה, הוא היה יחף עם שיער לא מסודר, היה לו מבט מאוד מזמין. היא נכנסה בפנים וסגרה את הדלת. וישר קפצה לחבק אותו. הוא נישק את השפתיים שלה, עדינות רבה. הנשיקה הזאת נמשכה לנצח. היד שלו חיבקה אתה חזקה והוא התחיל להוביל אותה צעד אחר צעד לתוך החדר בלי להפסיק את הנשיקה. ידייה תפסו את התחת שלו ומחצו בכל הכוח. היא הרגישה את האש שבוערת בתוכה יותר ויותר כל רגע. הפטמות שלה כבר היו קשות וכל מה שהיא רצתה באותו הרגע זה רק להוריד את הבגדים שלה, ככה שהוא יראה את הלבשה תחתונה הסקסית שלה. היא משכה את החולצה שלו, הורידה אותה וזרקה על הספה. נצמדה לגוף שלו והרגישה את הלחץ העולה במכנסיים שלו.

היא הורידה את היד למטה ובתנועה אחד היא פתחה את החגורה והיד החליקה לתוך הג'ינס ותפסה את הזין שלו. הוא כבר היה קשה כמו אבן מהתרגשות. היא בעצמה כבר הייתה רטובה ומאוד רצתה להוריד את את התחתונים שלה. אולי הוא קרה את המחשבות שלה, אולי לא. אבל הוא כבר הכניס את הידיים מתחת לשמלה שלה ומשך את התחתונים למטה. הוא ירד על הברכיים והתנפל עם הפה בין הרגליים שלה. עם הלשון שלו הוא גרם לה להוציא צרחה. הוא ישר התחיל ללקק את השפתיים שלה, בלי לשכוח בדגדגן כמובן. הוא הרגיש איך כל הגוף שלה רועד, הרגליים שלה נפרדו, ככה היא נתתה לו להבין שהיא רוצה יותר. הלשון שלו נכנס יותר עמוק, כל הפנים שלו היו מלאים במיצים שלה. כמה דקות אחרי זה הוא הרגיש איך כל השרירים שלה התכווצו והידיים שלה הצמידו את הראש שלו חזק. גל של אורגזמה עבר דרך הגוף שלה.

ברגע שהיא חזרה לעצמה, היא הורידה את המכנסיים שלו, הוא עזר לה להוריד את השמלה. הגוף שלה היה מדהים. היא זרקה אותו על המיטה ובעצמה התיישבה לידו. היא ליטפה את הבטן שלו עם היד ואז לקחה את הזין שלו לפה. הידיים שלו תפסו את הראש שלה והתחילו לכוון כדי לקבל הנאה מקסימלית ביותר. היא ניסתה להכניס אותו כמה שיותר עמוק כי היא רצתה לתת לו את האורגזמה החזקה ביותר. והוא רצה לגמור לתוכה, למקום היקר ביותר. הוא משך אותה אליו וגרם לה להתיישב ישר על הזין שלו. היא התחילה לרכב עליו. התשוקה הגבירה מרגע לרגע. שניהם הגבירו את הקצב כדי לקרב את האורגזמה של שניהם. אז היא הרגישה משהו חם ונוזלי ממלא את החור שלה.

הוא משך אותה, נישק בשפתיים, חייך ואמר -"מצטער! הבטחתי לך צילומים"